,

Käsitöö õmmeldud ja tikitud pikk jakk

220,00 

Saadavus: Saadaval järeltellimisel

Tootekood: Maret Mägise disain jakk Kategooriad: ,

Käsitööna valminud õmmeldud tikandiga pikk jakk

Disainer ja käsitööline Maret Mägise

Designer and craftsman Maret Mägise sewed and embroidered jacket

Lihtne disain jakk. Õmmeldud jakk on ees lahtine ja külgedel on pikad lõhikud. Seljal kliendi poolt valitud eritellimusena tikand. Antud jakk on õmmeldud pehmest ja nahasõbralikust villasest materjalist.

Sobiv kandmiseks kõikidel aastaaegadel nii sise- kui välisruumides. Pikk jakk lisab efekti lihtsatele riietele ja tõmbab tähelepanu.

Valmimise aeg on 1-2 nädalat, sõltuvalt tikandi keerukusest.
Tikandit on võimalik teha ühevärvilisena ja mitmevärvilisena. Saab ka soovitud pildi järgi tikkida mida kunstnik kohandab vastavalt sobivusele.
Jakki on võimalik tellida endale sobivas toonis, kuid sõltub milline kangas on parasjagu saadaval.
Jakk on universaalse suurusega, kuid saab kohandada vastavalt kliendile.
Jaki hind võib varieeruda. Antud toote hind kehtib pildil oleva jaki omandustele ehk voodrita jakk lihtsa tikandiga. Keerulise tikandi puhul võib hind ulatuda 400 euroni.
Jakki on võimalik tellida ka voodriga. Mõnele kangale peab lisama voodri, sõltuvalt sellest, milline villane kangas on saadaval, sest kõik villased materjalid pole pehmed ja võivad olla nahal ebamugavad.
Enne tellimist esitage soovid ja hinnapäring.
жакет ручной работы дизайнера Марет Мягисе.
жакет открыт спереди и имеет длинные разрезы по бокам. Вышивка на спине по специальному заказу на выбор заказчика. Cшита из мягкого и приятного на ощупь шерстяного материала.

Sulle võib meeldida ka…