Meist

Meie kunst ja käsitöö


Vahendame kunsti ja käsitööd.

Lõime platvormi Sharehandmadeart ehk jagame kunsti ja käsitööd kunstnikele ja käsitöölistele, et nad saaksid jagada meiega oma teoseid. Meie missiooniks on kunsti ja käsitöö edendamine ja jagamine. Tegime selle lehe põhjusel, et meil on nii palju andekaid kunstnikke ja käsitöölisi, kellel puudub turunduse ja müügivõimekus veebis. Meie süda tuksub jätkusuutlikkuse rütmis. Oleme ka pühendunud taaskasutusele. Andke oma panus, toetage neid armsaid teoseid ja soetage oma lähedastele mõttega personaalseid kingitusi.

Liitu meiega, et jagada oma kunsti ja käsitööd. Anna meile teada endast või oma andekast sõbrast. Vaata meiega liitunud kunstnikke.

Liitu meiega ja telli kunsti kuhu iganes Eestis soovid. Tarnime ka Lätti, Leetu ja Soome. Meie valikus on maalide müük, personaalne kingitus, käsitöö kingitused, eritellimused ja erinevad teenused. Küsige pakkumist.

Oled ettevõtja? Pakume tooteid ja teenuseid ka ettevõtetele.

Meie kunsti ja käsitöö teenused

Riina Kikas dekoratsioon

(vaata tehtud töid)

Ajakulu sõltub projektist.

Hind kokkuleppel. Hinna kujundab tellimuse mahukus (dekoratsioonide arv, aeg jne). Asukoht Tallinn, muud asukohad kokkuleppel.

Ene Raidvee sisekujundus (sisaldab sisekujunduse konsultatsiooni: milliseid värve kasutada, milliseid pilte lisada, milliseid materjale kasutada)

(vaata tehtud töid)

1 h konsultatsioon

Hind 60.- Tallinnas, muud asukohad kokkuleppel.

Riina Kikas lillekoolitus eesti keeles

Pojendilaadne roos krepp-paberist

Riina Kikase pojengilaadse roosi paberlille koolitus

Rohkem infot koolituse kohta

6 h

Hind 100.- inimene Tallinnast kuni 50 km, muud asukohad kokkuleppel. Lisandub rendipinna tasu. Minimaalne inimeste arv 8 inimest, maksimaalne 15 inimest.

Koolituse hinna sisse kuulub krepp-paber. Kaasa vaja võtta liimipüstol, liimipulgad,  käärid, pliiats, joonlaud.

Ajakulu sõltub projektist

Küsi pakkumist. Maksad alles siis kui oled töö üle vaadanud ja tulemusega rahul.

Lea Seli ehtekarp käsitöö

Follow us on