Kunstnikud

ja käsitöölised

1
Liitunud kunstnikku
1
Toodet
Kunstnik Ave Nahkur

Ave Nahkur

Kunstnik, kes kasutab oma ideede teostamiseks naivistlikku stiili. Naivism on heatahtlik, soe, armas kunstivool, mis teeb inimestel tuju heaks. Värvid on kirkad, teemad lõbusad ja naljakad. Tal on näituseid olnud väga palju Eestis, Soomes ja Taanis, samuti Kanaari saartel, kus on tema teine kodu. Püsiekspositsioon on Viljandis ja La Gomera saarel.

Käsitööline Lea Seli

Lea Seli

Kunstiõpetaja Ida-Virumaal, kes on käsitöömeister. Tema valdkonda kuulub keraamika, postkaardid, rahakaardid, ehtekarbid, heegeldamine, kudumine, lõngatekid. Tema tooted on armastatud nii laste kui täiskasvanute seas.

Disainer Maret Mägise

Maret Mägise

Mitmetahuline kunstnik, käsitööline ja disainer. Õppinud mööbli restaureerimist, kuid kireks on õmblemine. Armastab taaskasutust ning on suuteline andma uue näo nii rõivastele kui mööblile.

Riina Kikas käsitöö dekoratsioon kunstlilled

Riina Kikas

Kes ta siis on? Ta on kõik ja ei mitte keegi. See, kes avab teekonnal oma järgmist teadvuse tasandit. Looja, kes ajab oma juuri sügavale iseenda Geeniuse pinnasesse mis on tundmatu, maagiline, kus aktiveerib enda Kosmilise tähetolmu sagedust ja puistab seda enda Loomingusse. Ja iga päev on seal uus Maagia. Tema Looming on osadele väärtusetu ja osadele hindamatu. Selle väärtus on Sinu silmades armas hing. See on kodeeritud aktiveerima just neid, kes näevad selles midagi, mida nad isegi algul ei oska seletada. Seda seletamatut Maagiat, mis alati on uus, erinev ja kordumatu! Looming, mida kannab lõuendile aktiveerib avama Sulle uue portaali, millest läbi minnes saad avada oma järgmise tasandi tõde ja teadlikkust. Ikka ja uuesti! Ja igaühe jaoks on see täiesti erinev ja kordumatu! Millise Maagia see Sinu jaoks saab avada? Kas julged sinna vaadata?

Käsitööline Merlyn Kallaste

Merlyn Kallaste

Merlyn on lastega kodus olev küünekunstnik, kellest kasvas omakorda käsitöömeister. Merlyn teeb hetkel paberist kunsti ja varustab meid oma rikkalike postkaartide, rahakaartide, šokolaaditaskute ja fotoalbumitega.

Daire Tammik

Kehakunstnik ja joogaterapeut, kes valdab mitmeid joogapraktikaid. Kolme lapse ema on spirituaalne ravitseja, kes hindab loodust ja loomulikkust. Armastab kunsti ja käsitööd.

Sisekujundaja Ene Raidvee

Ene Raidvee

2006 aasta Euroülikooli diplomiga sisekujundaja, kes ise armastab maalähedast romantilist stiili ja kasutab peamiselt heledaid toone. Ta on renoveerinud mitmeid kortereid ja talumaju ja omad ka kasulikku ehitusinfot.

Käsitööline Suule Lehismets

Suule Lehismets

Pensionär, kes on terve elu tegelenud õmblemisega. Tema viimane amet 10 aastat, kus ta töötab osaliselt tänaseni, on pehme mööbli õmbleja. Enne seda on ta tegelenud praktiliselt kõige õmblemisemisega, millest suur osa on olnud kardinatel ja erinevatel riietel, (näiteks Ivo Nikkolo, Sinisalo). Ta on kutsekooli lõpetanud jalanõude valmistajana peale mida töötas lühikest aega Kommunaaris.

Graafik Liina Palkov kunst

Liina Palkov

Liina on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia tekstiilidisaini eriala ning tänaseks on tema igapäevatöö seotud graafilise disaini ja trükidisainiga. Oma isiklikus loomingus meeldib talle luua kõige rohkem illustratsioone, nii digitaalseid kui ka käsitsi joonistatud, mis on enamasti inspireeritud looduses esinevatest vormidest, detailidest ja mustritest.

Ave Nahkur maal eit läheb aastatega paremaks kunst

Follow us on